Tetování

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/matous-tetovani-praha-cryptocrewcz-65932b89b5a70-376x540.webp

Matouš

zaměření: realistika / neotrad


Profesionálně tetuji od roku 2018 a tělo je pro mě jedno velké plátno, na které s radostí vytvářím něco unikátního. Věnuji se všem stylům tetování od tradičního až po realistické, ovšem nejraději tetuji svůj osobitý styl. Vycházím z barevné realistiky s abstraktními prvky a zapojeným letteringem.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/katarina_Tetovani_Praha_Cryptocrew.cz_-376x540.jpg

Katarína

zaměření: realistika / cover-up (předělávky)


Moje láska a cesta k tetování začala již ve třetím ročníku základní školy a v roce 2019 jsem poprvé držela v ruce tetovací strojek. Ráda tetuji barevné tetování, realistické tetování v tématu zvířat a severské mytologie.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/Katerina_Tetovani_Praha_Cryptocrew.cz_-376x540.webp

Kateřina

zaměření: dotwork / fine-line


Profesionálně tetuji od roku 2021 a zajímám se o dotwork a fine-line. Nejraději tetuji obrázky ze svého portfolia a návrhy jemnějšího ražení, mezi které patří květiny či pohádkové motivy.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/Barbora_tetovani_praha_cryptocrew.cz_-376x540.webp

Barbora

zaměření: black & white / black work


Profesionálně tetuji od roku 2020 a nejraději vytvářím temné černé návrhy s kombinací abstraktu. Stejně tak miluji zvířecí motivy a  nápady tvořím nejraději ručně malovanou tvorbou.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/Zina_tater_tetovani_praha_cryptocrew.cz_-376x540.webp

Zina

zaměření: abstract / trash-polka


Strojek držím v ruce od roku 2022, věnuji se také tušové malbě a tahy skutečného štětce namočené v inkoustu mě inspirují k tvorbě abstraktních linek spojené s Asijskou tématikou.

 

 

Vaše recenze hodnotí naše kvality a služby. Děkujeme Vám!

Vynikající
Na základě 216 hodnocení
Gabriela Škorničková
Gabriela Škorničková
06/04/2024
Skvělé prostředí, profesionální přístup s kamarádkou jsme byly obě moc spokojené
Adela Maresova
Adela Maresova
06/04/2024
Velmi oceňuji pečlivý a milý přístup i příjemné prostředí! Piercer Petr mi vše podrobně popsal - celý postup, následnou péči i případná rizika. Taktéž poradil s nejlepším místem vpichu, který byl poté téměř bezbolestný. A v případě komplikace při hojení můžete kdykoliv požádat o pomoc. Jsem velice spokojena!
stella korbelova
stella korbelova
06/04/2024
Moc skvělé, doporučuji. Příprava, postup, následky. Vše mi bylo vysvětlené včetně varování. Určitě jedine tam
Kristýna Kenclová
Kristýna Kenclová
06/04/2024
Šla jsem na piercing a jsem 100% spokojená, Petr je skvělý, všechno nejdříve vysvětlí a pak provede celým procesem vpichu, dal mi spoustu rad jak se o piercing starat a zodpověděl každou mou otázku. Ve studiu jsem se cítila velmi příjemně a hlavně díky Petrovi ze mě opadla počáteční nervozita. Studio CryptoCrew rozhodně doporučuji, pro mě v budoucnu jasná volba 🙂. Ještě jednou za vše moc děkuji ❤️
Patrik F
Patrik F
06/04/2024
Za mě paráda, lepší jak u zubaře!
Freya
Freya
06/04/2024
Skvělé prostředí a skvělá práce piercera! Vše důkladně vysvětlí a navodí skvělou atmosféru, což je při piercingu dosti důležité! Jsem maximální spokojená a když už piercing,tak jedině tu! :)
Grace Ekeke
Grace Ekeke
06/04/2024
Nejlepší místo, kde si nechat píchnout první piercing. Začne to jedním a pokračuje to dalšími 😂… Ráj na zemi, příjemní pracovníci. Prostě boží. Vždy se nemůžu dočkat další prohlídky.
Saskia Chylíková
Saskia Chylíková
06/04/2024
Jsem naprosto spokojená, příjemné prostředí a profesionální přístup. Je znát, že pan Petr je člověk na svém místě, ví co dělá a jak to má dělat. Toto byl můj první piercing a nemohla jsem si přát lepší zkušenost. Toto studio ráda znovu někdy navštívím.
Yami Aremo
Yami Aremo
03/04/2024
Profíci a sympaťáci. Práce velmi kvalitní a profesionální. Kdo zvažuje kérku či piercing, doporučuji se stavit, ochotně poradí a vysvětlí.
Oxana Vondraskova
Oxana Vondraskova
01/04/2024
Nejvyšší spokojenost,vysoká úroveň, profesionální přístup, ideální čistota, doporučuji všem Petra,mistr svého řemesla.

 

Co je zahrnuto v ceně za aplikaci tetování?

odborná konzultace

vytvoření vašeho návrhu na míru

spotřebovaný materiál, servis studia, zaplacení tatéra

 

💰 U nás můžete zaplatit kreditní kartou, v hotovosti nebo kryptoměnou Bitcoin 💰

 

Ceník tetování

Tetování do 3 x 3 cm (mini tetování) 1.500 Kč
Základní hodinová sazba tetování ( větší než 3×3 cm) 2.000 Kč/h
Krém na hojení tetování (after-care) 200 Kč
Dárkový poukaz na tetování libovolná částka

 OBJEDNAT SE NA KONZULTACI | TERMÍN 

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600

 

 

Dárkový poukaz na tetování: dodatečné informace:

 

  • Nejmenší žádaná částka poukazu na tetování je: 2000kč
  • Voucher platí jeden rok od data vystavení
  • Voucher není možné vyměnit zpět za peníze
  • Vouchery lze zaslat digitálně na email po zaplacení celé částky
  • Vouchery lze vyzvednou osobně ve studiu na adrese Otakarova 222/11, Praha 4 – Nusle
  • Vouchery lze zaslat doporučeně poštou po zaplacení celé částky na náš firemní účet
  • Pokud částka na tetování nebude dostatečně vysoká, při větším motivu vybraného tetování se použije částka z voucheru + doplatek v den aplikace tetování

Při zakoupení voucheru na tetování v minimální hodnotě 2000kč bude částka následně využitá jako rezervační záloha. Tato záloha je nevratná v případě, že se zákazník na tetování neomluví nejpozději 3 dny před termínem, zruší nečekaně termín nebo si tetování po dokončení návrhu rozmyslí. Prostředky se použijí na proplacení tatéra za čas strávený nad návrhem a přípravou.

 

❓ Časté dotazy (FAQ) ❓

Nebylo mi 18 let, mohu mít tetování z Cryptocrew?

Občanský zákoník České republiky vyžaduje, aby nezletilí měli písemné potvrzení od zákonného zástupce (rodiče). Jestli Vám nebylo 18 let, odešlete poptávku přes náš rezervační formulář a uveďte do informace, že Vám nebylo 18 let. My Vám zašleme na Váš email prohlášení. Vyplněné prohlášení přinesete s sebou v den termínu. V opačném případě musíte přijít se zákonným zástupcem. Tetujeme zákazníky od 15ti let.

Kdy jsou volné termíny?

Z pravidla čekací doba nebývá delší než 5-15 dní. V našem studiu máme dohromady čtyři profesionální tatéry, kteří si efektivně rozdělují práci mezi sebou a čekací doba na termín se razantně krátí. Napište nám požadavek do rezervačního formuláře a my se Vám ozveme téměř okamžitě zpět.

Mohu k vám na tetování bez objednání?

Ano, určitě můžete! Důležité je, zkusit zavolat předem na naše telefonní +420 771 122 600 nebo nás kontaktovat přes rezervačí fomulář. My Vám odpovíme do 15 minut. Může se stát, že zde bude probíhat objednané tetování a vy tak budete muset čekat na dokončení termínu nebo se objednat na pobočce.

Nemám představu, chtěl/a bych návrh na míru, je to možné?

Ano, je to možné! Naši tatéři dokážou vytvořit celý návrh digitálně. Komunikace mezi vámi a tatérem může probíhat přes vaší preferovanou aplikaci (WhatsApp, Instagram, apodob.) Pokud není osobní schůzka nutná nebo jí nevyžadujete, dostavíte se až ve sjednaný termín.

Jak určujeme cenu tetování?

Cena u složitějších a větších motivů je individuální.

zkušenosti tatéra, příprava návrhu, složitost, barevnost, velikost, spotřební materiál, servis studia.

U nás ve studiu po dokončení termínu aplikujeme na čerstvé tetování hojivou fólii zvanou suprasorb. Máme tři typy fólií, a to na 24h, 48h a na 5 dní. Na různé velikosti a druhy tetování používáme vhodné fólie dle uvážení tatéra, který si i ověří, zda na fólii neprojevíte alergickou reakci. Nikdy (i s vaším rozmlouváním) Vás nenecháme odejít bez ochrany vašeho nového tetování ze studia.

Proč má každý tatér či studio jiné ceny?

Je důležité si uvědomit, že tatér musel projit řadou kurzů a kvalifikací, které se pohybují v řádu vyšších desítek tisíc korun. Cena se dále odvíjí a určuje od zkušeností a stylu tatéra. Minimální cena u nás ve studiu Cryptocrew je stanovená na 2000kč/hodina. Ručíme za profesionalitu, kvalitu a sterilní prostředí. Používáme kvalitní a renomované značky, například tetovací jehly Kwadron nebo barvy Dynamic.

Tetování Praha 4 | Váš příběh vytváří tetování