Tetování

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/katarina_Tetovani_Praha_Cryptocrew.cz_-376x540.jpg

Katarína

zaměření: realistika / cover-up (předělávky)


Moje láska a cesta k tetování začala již ve třetím ročníku základní školy a v roce 2019 jsem poprvé držela v ruce tetovací strojek. Ráda tetuji barevné tetování, realistické tetování v tématu zvířat a severské mytologie.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/Katerina_Tetovani_Praha_Cryptocrew.cz_-376x540.webp

Kateřina

zaměření: dotwork / fine-line


Profesionálně tetuji od roku 2021 a zajímám se o dotwork a fine-line. Nejraději tetuji obrázky ze svého portfolia a návrhy jemnějšího ražení, mezi které patří květiny či pohádkové motivy.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/Barbora_tetovani_praha_cryptocrew.cz_-376x540.webp

Barbora

zaměření: black & white / black work


Profesionálně tetuji od roku 2020 a nejraději vytvářím temné černé návrhy s kombinací abstraktu. Stejně tak miluji zvířecí motivy a  nápady tvořím nejraději ručně malovanou tvorbou.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2024/01/Zina_tater_tetovani_praha_cryptocrew.cz_-376x540.webp

Zina

zaměření: abstract / trash-polka


Strojek držím v ruce od roku 2022, věnuji se také tušové malbě a tahy skutečného štětce namočené v inkoustu mě inspirují k tvorbě abstraktních linek spojené s Asijskou tématikou.

 

 

Vaše recenze hodnotí naše kvality a služby. Děkujeme Vám!

Vynikající
Na základě 265 hodnocení
Jana Henková
Jana Henková
16/05/2024
Jsem velice ráda že jsem si pro svůj piercing vybrala právě toto studio. Nejenže je studio krásně čisté a moc příjemné, ale piercer Péťa je odborníkem na svém místě. Vše krásně vysvětlí, vždy než něco začne dělat člověka upozorní, a hlavně to nebolí 🙂 Překvapilo mě že po propíchnutí následuje po 6 týdnech kontrola zda je vše tak má. Určitě kdybych se rozhodla pro další piercing toto studio by byla jasná volba. Ještě jednou moc děkuji!
Tereza Kováčiková
Tereza Kováčiková
15/05/2024
Příjemné prostředí , vše čisté , naprostá spokojenost
Anaška Salačová
Anaška Salačová
12/05/2024
Skvělý přístup, nejlepší servis..všichni moc hodní a přátelský. Tetování vždycky v topu, nikdy žádný problém.
Nina Pachnik
Nina Pachnik
11/05/2024
Velka parada:-) velmi ochotny priatelsky pristup.
barunka Jiraskova
barunka Jiraskova
09/05/2024
super zkusenost, piercer Peta je strasne mily a vsechno vysvetli dopodrobna, az budu chtit neco dalsiho tak uz vim ke komu zajit🫡 (mam snake bites a nostril)
Zuzana Barcuchová
Zuzana Barcuchová
08/05/2024
Skvělá zkušenost! První piercing a už přemýšlím o dalším, jestli se vše zahojí dobře 😄 Petr mě zasobil informacemi a vše probíhalo skvěle v příjemném prostředí. I když s jehlami nemám problém, tak přece jen se člověk trochu obává, ale Petr mě rozptyloval povídáním a pak už je to rychlovka. Teď už jen vydržet na uchu nespat a dodržovat pokyny, aby se vše zahojilo jak má.
Martin Bébr
Martin Bébr
08/05/2024
Jakub Kausitz
Jakub Kausitz
08/05/2024
Super skusenost!! Velmi profesionalny a prijemny pristup piercera Petra. Utulne a ciste prostredie kde sa kazdy musi citit dobre. Urcite nie moja posledna navsteva… odporucam! 💯👍🏻😎
Týna Balvínová
Týna Balvínová
08/05/2024
Ahooj, Ráda bych se podělila o svůj velice příjemný zážitek. Rozhodla jsem se nechat si píchnout piercing do jazyka a s tím samozřejmě přišla spousta obav, aleee... Když jsem otevřela dveře, tak krásné a čisté prostředí, kde čekal Petr, ze kterého zářila pozitivní energie, který mě následně seznámil se vším od A až po Z už před aplikací piercingu a samotná aplikace piercingu už pak byla úplně bez problémů a veškerých obav.😊 Přístup Petra byl hodně vysoko nad má očekávání a doporučuji všema deseti, protože já odcházela s úsměvem na tváři a obrovskou spokojeností.😊 Takže moc děkuji a určitě toto místo navštívím znovu.😊
Natálie Pangrácová
Natálie Pangrácová
08/05/2024
Šla jsem do Cryptocrew pro Industrial a vyšla jsem s Conchem a Double Helixem. Skvělý přístup a super atmosféra ve studiu. Prostě bomba. Nemůžu nic jiného než poděkovat. Díky

 

Co je zahrnuto v ceně za aplikaci tetování?

odborná konzultace

vytvoření vašeho návrhu na míru

spotřebovaný materiál, servis studia, zaplacení tatéra

 

💰 U nás můžete zaplatit kreditní kartou, v hotovosti nebo kryptoměnou Bitcoin 💰

 

Ceník tetování

Tetování do 3 x 3 cm (mini tetování) 1.500 Kč
Základní hodinová sazba tetování ( větší než 3×3 cm) 2.000 Kč/h
Krém na hojení tetování (after-care) 200 Kč
Dárkový poukaz na tetování libovolná částka

 OBJEDNAT SE NA KONZULTACI | TERMÍN 

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600

 

 

Dárkový poukaz na tetování: dodatečné informace:

 

  • Nejmenší žádaná částka poukazu na tetování je: 2000kč
  • Voucher platí jeden rok od data vystavení
  • Voucher není možné vyměnit zpět za peníze
  • Vouchery lze zaslat digitálně na email po zaplacení celé částky
  • Vouchery lze vyzvednou osobně ve studiu na adrese Otakarova 222/11, Praha 4 – Nusle
  • Vouchery lze zaslat doporučeně poštou po zaplacení celé částky na náš firemní účet
  • Pokud částka na tetování nebude dostatečně vysoká, při větším motivu vybraného tetování se použije částka z voucheru + doplatek v den aplikace tetování

Při zakoupení voucheru na tetování v minimální hodnotě 2000kč bude částka následně využitá jako rezervační záloha. Tato záloha je nevratná v případě, že se zákazník na tetování neomluví nejpozději 3 dny před termínem, zruší nečekaně termín nebo si tetování po dokončení návrhu rozmyslí. Prostředky se použijí na proplacení tatéra za čas strávený nad návrhem a přípravou.

 

❓ Časté dotazy (FAQ) ❓

Nebylo mi 18 let, mohu mít tetování z Cryptocrew?

Občanský zákoník České republiky vyžaduje, aby nezletilí měli písemné potvrzení od zákonného zástupce (rodiče). Jestli Vám nebylo 18 let, odešlete poptávku přes náš rezervační formulář a uveďte do informace, že Vám nebylo 18 let. My Vám zašleme na Váš email prohlášení. Vyplněné prohlášení přinesete s sebou v den termínu. V opačném případě musíte přijít se zákonným zástupcem. Tetujeme zákazníky od 15ti let.

Kdy jsou volné termíny?

Z pravidla čekací doba nebývá delší než 5-15 dní. V našem studiu máme dohromady čtyři profesionální tatéry, kteří si efektivně rozdělují práci mezi sebou a čekací doba na termín se razantně krátí. Napište nám požadavek do rezervačního formuláře a my se Vám ozveme téměř okamžitě zpět.

Mohu k vám na tetování bez objednání?

Ano, určitě můžete! Důležité je, zkusit zavolat předem na naše telefonní +420 771 122 600 nebo nás kontaktovat přes rezervačí fomulář. My Vám odpovíme do 15 minut. Může se stát, že zde bude probíhat objednané tetování a vy tak budete muset čekat na dokončení termínu nebo se objednat na pobočce.

Nemám představu, chtěl/a bych návrh na míru, je to možné?

Ano, je to možné! Naši tatéři dokážou vytvořit celý návrh digitálně. Komunikace mezi vámi a tatérem může probíhat přes vaší preferovanou aplikaci (WhatsApp, Instagram, apodob.) Pokud není osobní schůzka nutná nebo jí nevyžadujete, dostavíte se až ve sjednaný termín.

Jak určujeme cenu tetování?

Cena u složitějších a větších motivů je individuální.

zkušenosti tatéra, příprava návrhu, složitost, barevnost, velikost, spotřební materiál, servis studia.

U nás ve studiu po dokončení termínu aplikujeme na čerstvé tetování hojivou fólii zvanou suprasorb. Máme tři typy fólií, a to na 24h, 48h a na 5 dní. Na různé velikosti a druhy tetování používáme vhodné fólie dle uvážení tatéra, který si i ověří, zda na fólii neprojevíte alergickou reakci. Nikdy (i s vaším rozmlouváním) Vás nenecháme odejít bez ochrany vašeho nového tetování ze studia.

Proč má každý tatér či studio jiné ceny?

Je důležité si uvědomit, že tatér musel projit řadou kurzů a kvalifikací, které se pohybují v řádu vyšších desítek tisíc korun. Cena se dále odvíjí a určuje od zkušeností a stylu tatéra. Minimální cena u nás ve studiu Cryptocrew je stanovená na 2000kč/hodina. Ručíme za profesionalitu, kvalitu a sterilní prostředí. Používáme kvalitní a renomované značky, například tetovací jehly Kwadron nebo barvy Dynamic.

Tetování Praha 4 | Váš příběh vytváří tetování