Piercing

Petr

Od puberty „výrostek“ a čouhající z davu. Vždy jsem si přál být potetovaný a mít i nějakou tu ozdobu na obličeji – někteří tomu říkají „bordel“. V 16 letech jsem si nechal propíchnout jazyk a pak už jsem se nezastavil. Začal jsem se aktivně zajímat o aplikaci piercingu, vše jsem si dobrovolně vyzkoušel sám na sobě a díky tomu mám nyní pochopení pro „utrpení“ druhých. Aktivně se zajímám o akupunkturní body, anatomii lidského těla a stále se snažím zlepšovat a posouvat co se týče aplikace piercingu.

Proč si vybrat právě mě?
  • Věnuji Vám svojí plnou pozornost od 30-60 minut, v závislosti na umístění piercingu či jeho složitosti.
  • Možnost udělat více piercingu na jedno sezení.
  • Ze studia neodcházíte jen s letákem v ruce, ale věnuji Vám všestrannou péči. U nás nefungujeme jako „fabrika“ a za 10 minut Vám piercing rozhodně neprovedu.
  • Společně probereme nejvhodnější materiál pro Vás, rizika spojené s piercingem, péči o piercing a řeknu Vám i více podrobných informací, které se na internetu nedočtete.
  • Nabízím konzultace zdarma, piercing pohotovost i o víkendu a servis po celou dobu zdarma. Vážím si svých klientů a tím, že Vám aplikuji piercing pro mě nic nekončí. Naopak – cesta hojení a kontrol teprve začíná.
  • Piercing bez objednání. Stačí zavolat a přijít. I takovou službu nabízím, pokud ve Vámi zvolený termín nemám objednaného klienta.

Rezervovat termín

Časté dotazy

Nastřelujete náušnice?

Nastřelování náušnic neprovádíme! Ani miminkům, ani dospělým. Aplikaci piercingu provádíme pouze profesionálně – kanylou  / jehlou na piercing.

Můžete mi aplikovat piercing když mi nebylo 18 let?

Ano, můžeme. Důležité je, vyplnit náš formulář, který můžete vyplnit u nás osobně, případně Vám ho můžeme zaslat na Váš email. Piercing uší aplikujeme i dětem od 5ti let.

Můžu přijít bez objednání?

Ano, můžete přijít bez objednání. Doporučujeme ovšem zavolat do studia dřív, než budete chtít přijít. Může se stát, že před Vámi budou objednaní zákazníci a vy tak budete muset čekat.

Aplikujete intimní piercing?

Piercing do intimních partií pro muže či ženy neaplikujeme. Pokud máte zájem o tento typ piercingu, rádi Vám doporučíme jiné studio, které tento typ služby nabízí.

Aplikujete mikrodermál, děláte skarifikaci nebo jiné modifikace?

Neprovádíme aplikaci mikrodermálu, extrémní piercingy či skarifikaci.

Jaké náušnice používáte?

Aplikujeme piercingy pouze z nejkvalitnějšího titánu G23 a chirurgické oceli 316L. U nás ve studiu NEPOUŽÍVÁME bioflex a NEPOUŽÍVÁME levné piercingy z Aliexpressu či obdobných stránek! Piercingy objednáváme z e-shopu jako je Wildcat, Atreya, atd. V našem studiu nabízíme možnost zakoupit piercingy různých velikostí, tvarů i barev zvlášť, v různých cenových kategoriích.