Rezervace

Rezervace na termín prosím vyplňujte se správnými údaji. Pokud chcete termín zrušit nebo změnit, informujte nás telefonicky na +420 771 122 600.

Načítám...

Časté dotazy a odpovědi k rezervaci

Rezervace na piercing nebo tetování obnáší i častá nedorozumění. Proto jsme si připravili časté otázky a odpovědi před rezervací. Ostatní otázky a odpovědi na téma tetování a piercingu naleznete vždy na konci zvolené stránky.

Je nám líto, do našeho studia vedou “jen” tři schůdky, jak se zpívá v našem českém seriálu Hospoda. Kočárky, kola nebo invalidní vozíky budete muset zanechat před studiem, protože nemáme bezbariérový přístup.

V takovém případě nebudeme moci termín poskytnout a kamarád nebo kamarádka bude pouze jako vaše psychická podpora. Pokud budou chtít kamarádi na piercing s vámi, ať si vytvoří novou rezervaci před vámi nebo po vás ve stejný den.

Ano, v případě nezletilosti bude nutné přinést vyplněné čestné prohlášení nebo přijít se zákonným zástupcem. Budeme rádi, když přijde pouze jeden zákonný zástupce a ne celá rodina.

V případě kamarádů bude lepší, když se z kapacitních důvodů dostavíte do salónu samostatně. Pokud bude v salónu více klientů (na tetování nebo se zákonným zástupcem), nebudeme mít váš doprovod kam usadit.

Pejska ani ostatní zvířátka k nám prosím nevoďte. Do studia je přísný zákaz vstupu zvířat, včetně vodicích psů. Klient si musí po aplikaci prohlédnout v zrcadle a schválit, že si takto aplikovaný piercing nebo tetování opravdu přál, aby nedocházelo ke zbytečným konfrontacím. Pro nevidomé / slepé klienty nemůže tuto službu odsouhlasit ani opatrovník, a tím pádem návštěva u nás postrádá smysl.

Bude vám bude účtován poplatek stejně jako u zubaře a v jiných oborech. Účtujeme 500 Kč za piercing a strhává se celá záloha u tetování. Vaši nedbalost nebo zapomenutí nemůžete přenášet na naše studio tím, že nám budete blokovat termín pro jiné platící zákazníky. Při takových událostech nám často klienti neodpovídali na telefonáty a dělali “mrtvé brouky”. Proto je nutná záloha na termín tetování a rezervace online pro potvrzení rezervačních podmínek.

Neprodleně volejte na začátku provozní doby, od pondělí do pátku v 11:00 a rozhodně k nám nechodťe. Termín vám bezplatně přesuneme na jiný datum a čas. V případě požadavku na úplné zrušení termínu budeme požadovat 500 Kč storno poplatek. Bohužel, ani my nemůžeme ovlivnit, že budete v den termínu nemocní, a tím se blokují termíny pro platící zákazníky. Proto pouze při úplném zrušení požadujeme storno poplatek.

V takovém případě vám doporučujeme zamyslet se nad tím, proč na internetu běžně při objednávkách vyplňujete své údaje a platební karty, když objednáváte zboží, jídlo či dovolenou. Má to stejný význam jako u nás a vaše osobní údaje jsou dle nařízení GDPR zcela v bezpečí. Nikdo od nás vám nebude volat, posílat e-maily ani vás zvát na rande.

Ano. V případě nevyhovující anatomie aplikovaného místa nebo zdravotních komplikací, které můžete mít. Někdy se to stane, a v takovém případě vám bude vrácena záloha v plné výši a nebude vám účtován žádný poplatek.

Jak se připravit na termín piercingu nebo tetování a co nedělat po termínu, vám zasíláme vždy před návštěvou a následně po návštěvě našeho studia. Všechny důležité informace budete vědět včas.