fbpx

Tetování

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/11/Matous-Tater-Praha-realistic-Cryptocrew.cz_-376x540.webp

Matouš

Zaměření: Realistika / Neotrad


Profesionálně se věnuji tetování již šestým rokem, kdy jsem založil své studio v Karlových Varech. Moje první tetování mě přivedlo na myšlenku, že bych se začal věnovat tomuto směru umění. Tělo je pro mě jedno velké plátno, na které Vám s radostí vytvořím něco unikátního. Věnuji se všem stylům tetování od tradičního až po realistiku, ale nejraději tetuji svůj osobitý styl, který vychází z barevné realistiky s abstraktními prvky a zapojeným letteringem.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/02/kn-376x540.jpg

Katarína

Zaměření: Realistika / Barevné tetování


Moje láska a cesta k tetování začala ve třetím ročníku základní školy, když jsem na ulici potkala kompletně potetovanou babičku. V roce 2019 jsem poprvé držela v ruce tetovací strojek a byl to ten nejlepší pocit, takový ten … „Vrchol Everestu“. Po začátcích, kdy jsem se učila tetovat doma se mi nakonec splnil sen a začala jsem se tetování věnovat profesionálně. Mezi moje další oblíbené styly patří jemné tetování a severská mytologie.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/11/Katerina-taterka-Praha-Fine-line-Cryptocrew.cz_-376x540.webp

Kateřina

Zaměření: Dotwork / Fine-line


Už od mala jsem v ruce potřebovala držet pastelku, fixu nebo štětec a vydrželo mi to do dneška. Na tom, že se mi do ruky dostal i tetovací strojek má největší zásluhu můj táta. Jednak mi vštípil lásku k obrázkům (a to nejen těch pod kůži), ale taky mi dodal odvahu a věnoval mi k vánocům první strojek. Zajímám se o dotwork, nejraději tetuji obrázky ze svého portfolia a návrhy jemnějšího ražení, mezi které patří například i květiny či pohádkové motivy.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/11/Barca-taterka-Praha-Black-and-white-Cryptocrew.cz_-376x540.webp

Barbora

Zaměření: Black & White / Black Work


Moje cesta začínala na hodinách výtvarky, pokračovala přes body-art, až mě nakonec kamarád dovedl k tetovaní. Od první rovně vytetované čárky jsem věděla, že tetování bude moje vášeň až jsem se vypracovala k práci v tetovacím salonu. Nejraději tetuju temné černé návrhy, ale nebráním se zvířecím motivům, ani abstraktu. Tetovaní beru jako formu sebevyjádření a líbí se mi myšlenka, že zákazníci budou mít kus mě a mojí tvorby pod kůží už napořád.

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/11/Zina-Taterka-Praha-Trash-polka-Cryptocrew.cz_-376x540.webp

Zina

Zaměření: Abstract / Trash – polka


Vždy jsem se zajímala o kreativní činnosti a postupem času mě začalo fascinovat, jak se lze pomocí tetování vyjádřit. Moje záliba je asijská kultura a asijské mýty patří mezi mé nejoblíbenější motivy, které ráda zachycuji jako temné krvavé momentky v obsáhlejším celku a ztvárňuji je do tetování. Věnuji se také tušové malbě a tahy skutečného štětce namočené v inkoustu mě inspirují k tvorbě abstraktních linek spojené s Asií mého portfolia.

 

 

Vynikající
Na základě 111 hodnocení
Matej Budzak
Matej Budzak
2023-11-20
Príjemný personál, cítili sme sa tam veľmi dobre. Odporúčam 🙂
Marie Šimíková
Marie Šimíková
2023-11-11
Ve studiu jsem byla na piercingu i jeho následné výměně. Prostory studia jsou příjemné, čisté a moderně zařízené. Před samotným propíchnutím mi bylo vše důkladně vysvětleno. Samotný "zákrok" byl téměř bezbolestný. Piercing se zahojil bez problémů. Velká spokojenost, můžu vřele doporučit.
Sara Dolezalova
Sara Dolezalova
2023-11-09
11/10 Naprosto profesionalni a skvely pristup. Petr ma dlouholetou zkusenost a je to piercer, ktery vam vse vysvetli, poradi s umistenim a sperkem, dobre a klidne provede celym procesem a opravdu si zaklada na peclivosti. Je na prijmu, kdyby cokoli, a cekaji vas prohlidky a zkracovani sperku zdarma. Dekuji 🙂 tesim se na kontrolu po novem roce.
Nikola Rolejčková
Nikola Rolejčková
2023-11-06
Naprosto skvělý, profesionální a milý přístup. V Cryptocrew jsem byla u Petra na piercingu nostrilu ještě na staré adrese a vše proběhlo nad má očekávání - Petr mi vše vysvětlil, ukázal, samotná aplikace skvělá. Když během stěhování bylo studio zavřeno a měla jsem s piercingem těžkosti, Petr byl velmi nápomocný a vždy mi poradil, jak dále postupovat. Nyní na nové adrese také vše parádní - Petr opět ve své špičkové kvalitě, krásné prostory a milá slečna recepční. Rozhodně bych neměnila, jsem ráda že mi byl Petr a Cryptocrew studio doporučeno, jelikož péče kterou Petr poskytuje je doopravdy nadprůměrná. Na piercing už tedy jedině k němu do studia! Moc děkuji za vše a těším se na další (ať už kontroly anebo piercingy)..!
M Y S K O V A T
M Y S K O V A T
2023-11-02
💯 spokojenost! Přístup velmi profesionální, navíc vám Petr vše hezky vysvětlí. Určitě se budu taky počítat jako stálý zákazník.
Karolína Čiháková
Karolína Čiháková
2023-11-01
Ve studiu jsem byla na percingu nosu, byla jsem víc než spokojená. Přístup skvělý, vzali mě na poslední chvíli, personál byl úžasný, fakt sympatický lidi, které to baví a ví co dělají. Jediný mínus byl, že v době hojení nosu se stěhovali na novou adresu - Otakarovat, měli ze stavebních důvodů dlouho zavřeno a tak jsem si piercing nechala vyměnit jinde. Ale pan Petr mi i tak se vším poradil, zkonzultoval vše. Za mě top, moc díky✊.
Luke Handyman
Luke Handyman
2023-11-01
Pro aplikaci svého prvního piercingu jsem se rozhodl právě u Cryptocrew. Díky profi Petrově přístupu a nabízené aftercare v ceně spolu s následnou kontrolou a výměnou šperku jsem studio navštívil ještě několikrát a vybral jsem si Cryptocrew i pro aplikaci složitějšího, industriálního piercingu. Vždycky se všechno hojilo bez komplikací.
Natalie
Natalie
2023-11-01
Příjemné prostředí a lidé. Čistota i profesionalita on top. Pán mi předem vysvětlil co se bude dít a v průběhu procesu říkal co dělá. V ceně i výměna šperků a aftercare. Mohu jedině doporučit..
Kačenka Stůjová
Kačenka Stůjová
2023-10-31
Za mě nejlepší salon! Skvělý osobní přístup a přizpůsobivost! Moc mě těší, kdykoliv se zde ukázat 😉 Moooc doporučuju a těším se na další zkušenost!!!!!! Takže objednávejte!!

 

Co je zahrnuto v ceně za aplikaci tetování?

odborná konzultace

vytvoření vašeho návrhu na míru

spotřebovaný materiál, servis studia, zaplacení tatéra

 

💰 U nás můžete zaplatit kreditní kartou, v hotovosti nebo kryptoměnou Bitcoin 💰

 

Tetování do 3 x 3 cm (mini tetování) 1.500 Kč
Základní hodinová sazba tetování ( větší než 3×3 cm) 2.000 Kč
Krém na hojení tetování (after-care) 200kč
Konzultace k tetování (15 minut) zdarma

 OBJEDNAT SE NA KONZULTACI | TERMÍN 

nebo zavolejte na  +420 771 122 600

 

 

❓ Časté dotazy (FAQ) ❓

Nebylo mi 18 let, mohu mít tetování?

Občanský zákoník České republiky vyžaduje, aby nezletilí měli písemné potvrzení od zákonného zástupce (rodiče). Jestli Vám nebylo 18 let, odešlete poptávku přes náš rezervační formulář a uveďte do informace, že Vám nebylo 18 let. My Vám zašleme na Váš email prohlášení. Vyplněné prohlášení přinesete s sebou v den termínu. V opačném případě musíte přijít se zákonným zástupcem. Tetujeme zákazníky od 15ti let.

Kdy jsou volné termíny?

Z pravidla čekací doba nebývá delší než 3-10 dní. V našem studiu máme dohromady čtyři profesionální tatéry, kteří si efektivně rozdělují práci mezi sebou a čekací doba na termín se razantně krátí.

Nemám představu, chtěl/a bych návrh na míru, je to možné?

Ano, je to možné! Naši tatéři dokážou vytvořit celý návrh digitálně. Komunikace mezi vámi a tatérem může probíhat přes vaší preferovanou aplikaci (WhatsApp, Instagram, apodob.) Pokud není osobní schůzka nutná nebo jí nevyžadujete, dostavíte se až ve sjednaný termín.

Jak určujeme cenu tetování?

Cena u složitějších a větších motivů je individuální.

zkušenosti tatéra, příprava návrhu, složitost, barevnost, velikost, spotřební materiál, servis studia.

U nás ve studiu po dokončení termínu aplikujeme na čerstvé tetování hojivou fólii zvanou suprasorb. Máme tři typy fólií, a to na 24h, 48h a na 5 dní. Na různé velikosti a druhy tetování používáme vhodné fólie dle uvážení tatéra, který si i ověří, zda na fólii neprojevíte alergickou reakci. Nikdy (i s vaším rozmlouváním) Vás nenecháme odejít bez ochrany vašeho nového tetování ze studia.

Proč má každý tatér či studio jiné ceny?

Je důležité si uvědomit, že tatér musel projit řadou kurzů a kvalifikací, které se pohybují v řádu vyšších desítek tisíc korun. Cena se dále odvíjí a určuje od zkušeností a stylu tatéra. Minimální cena u nás je stanovená na 2000kč/hodina. Ručíme za profesionalitu, kvalitu a sterilní prostředí.