Tetování

Tetování… Fenomén dnešní doby, který zaujal nejednoho z nás. Hledáte minimalistické, realistické, barevné nebo černobílé tetování? Vyberte si jednoho z našich profesionálů. Vytvoříme vám návrhy, za které se nebudete muset stydět.

Jak to u nás probíhá?


1. Poptávka tetování a záloha

Po odeslání poptávky vás kontaktuje náš tatér. Sdělí vám informace o nejbližším termínu a ceně vaší vize. Po zaplacení rezervační zálohy začne pracovat na vašem motivu.

Pokud nemáte ucelenou představu o vašem tetování, nabízíme konzultace s tatérem zdarma. Tetování je na celý život a není kam spěchat.

návrh tetování na míru

2. Průběh termínu vašeho tetování

V den termínu vás seznámíme s možnými riziky porušování integrity kůže a před aplikací tetování vás detailně seznámíme s celým procesem.

Jak dlouho budeme tetovat, záleží na vaší přípravě před tetováním. V případě nízké výdrže klienta nebo problémů (krvácení, špatná absorpce barvy apod.) rozdělíme termín do více sezení.

minimalistické tetování na nohu

3. Péče o tetování a pravidla

Na konci termínu vám sdělíme postup pro správné hojení tetování. Vysvětlíme všechny možné příčiny špatného hojení a jejich důsledky.

Všechny informace dostanete také v tištěné verzi. Při odchodu ze studia budete mít aplikovanou ochrannou hojivou fólii.

Péče o tetování


Galerie

Ukázka tetování aplikovaných v našem studiu. Rádi vám vytvoříme originální návrh a vaše tělo použijeme jako jedno velké plátno pro tetování,
na které budete pyšní a nebudete ho muset skrývat.


Naši Tatéři

Tatérů v Praze je opravdu mnoho a jsme velmi rádi, že náš tým tvoří kreativní umělci se zápalem pro to, co vytvářejí. Každý z našich tatérů je zaměřený na jiný styl, ze kterého si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vás. Budete mít jistotu, že je vaše tetování bude bavit a budou ho vytvářet s chutí.

Tatérka Katarína - realistické tetování

Katarína

Zaměření: Realistika / Barevné / Cover up
Tatérka Bára - black and white

Barbora

Zaměření: black & white / black work
tatérka Zina - trash polka a abstrakt

Zina

Zaměření: abstract / trash-polka
Tatér Milan - black and white

Milan

Zaměření: black & white / black work
tatérka kachna - dot work a fine-line

Kateřina

Zaměření: dotwork / fine-line
Hledáme tatéra z prahy

Chceš více info?

napiš nám e-mail

Ceník

Cena tetování

Cena a termín jsou nejčastější otázky našich klientů. Závisí na zkušenostech tatéra, přípravě návrhu, složitosti, barevnosti, velikosti, spotřebním materiálu a servisu studia. Dále se určuje podle počtu sezení a dodatečných úprav během procesu. Před návštěvou našeho studia znáte cenový rozsah dopředu.

základní hodinová sazba

platí pro tetování nad 3×3 cm

2000 Kč /hod.

Mini kérka

do 3×3 cm

1500 KČ

After -care

krém na tetování (25ml)

200 KČ

Návrh kérky bez aplikování

vytvoření pouze návrhu

INDIVIDUÁLNÍ

Dárkový poukaz

k vyzvednutí fyzicky / zaslání digitálně

LIBOVOLNÁ ČÁSTKA

PRoč rezervační záloha?


1. Zajištění termínu

Rezervační záloha zabezpečuje váš termín a zamezuje jeho obsazení jiným klientem.

2. Příprava návrhu

Záloha pokrývá čas tatéra strávený přípravou návrhu a plánováním vašeho tetování.

3. Serióznost klienta

Platba zálohy potvrzuje vážný zájem klienta a snižuje riziko zrušení na poslední chvíli.


Časté dotazy a odpovědi k Tetování

V případě, že žádná odpověď neodpoví na vaši otázku, kontaktujte nás přes formulář, nebo se k nám objednejte na bezplatnou konzultaci.

Občanský zákoník České republiky stanovuje, že nezletilí klienti musí mít písemné potvrzení od zákonného zástupce (rodiče). Vytvořte si rezervaci přes náš rezervační systém a my vám zašleme prohlášení na váš e-mail. Vyplněné prohlášení přinesete s sebou v den termínu. V opačném případě musíte přijít se zákonným zástupcem. Tetujeme zákazníky od 15 let.

Zpravidla čekací doba nebývá delší než 5-15 dní. V našem studiu máme pět profesionálních tatérů, kteří si efektivně rozdělují práci mezi sebou, což výrazně zkracuje čekací dobu na termín.

Ano, určitě můžete! Zavolejte předem na naše telefonní číslo +420 771 122 600. V případě probíhajícího tetování vám však nebudeme schopni službu poskytnout.

Naši tatéři jsou schopni vytvořit kompletní návrh digitálně. Komunikace probíhá prostřednictvím vaší preferované aplikace, jako je například WhatsApp nebo Instagram. Pokud není osobní schůzka nutná nebo ji nevyžadujete, dostavíte se až ve sjednaný termín.

Cena u složitějších motivů bývá individuální. Závisí na zkušenostech tatéra, přípravě návrhu, složitosti, barevnosti, velikosti, spotřebním materiálu a servisu studia.

Je důležité si uvědomit, že tatér musel projít řadou kurzů a kvalifikací, které stojí desítky tisíc korun. Cena se dále odvíjí od zkušeností a stylu tatéra. Ručíme za profesionalitu, kvalitu a sterilní prostředí. Používáme kvalitní a renomované značky, například tetovací jehly Kwadron, Bishop V2 nebo barvy Dynamic.

U nás ve studiu po dokončení termínu aplikujeme na čerstvé tetování hojivou fólii zvanou Suprasorb. Máme tři typy fólií: na 24 hodin, 48 hodin a 5 dní. Na různé velikosti a druhy tetování používáme vhodné fólie podle uvážení tatéra, který si ověří, zda na fólii neprojevíte alergickou reakci.

Nikdy vás nenecháme odejít bez ochranné fólie, i když budete nesouhlasit.

Naše studio ručí za kvalitně odvedenou práci ve sterilním prostředí se schválenými barvami. V případě, že se objeví komplikace ve formě alergické reakce nebo vypadané barvy po zahojení, neprodleně kontaktujte našeho tatéra a ten vám sdělí další postup. Do 60 dní od provedení bere naše studio CryptoCrew odpovědnost za nutné korekce, například při vypadané barvě.

Záloha je nevratná v případě, že se zákazník neomluví nejpozději 3 dny před termínem, zruší termín nečekaně nebo si po dokončení návrhu termín rozmyslí. Prostředky se použijí na proplacení tatéra za čas strávený přípravou návrhu.

V opačném případě se záloha odečítá z celkové ceny v den termínu. Tzn., zaplatíte zálohu 2000 Kč, tetování stojí celkem 6000 Kč a v den termínu doplatíte pouze 4000 Kč.

Žádné umrtvovací krémy nepoužíváme. Použitím umrtvovacích krémů může dojít k nepředvídatelné alergické reakci s fatálními následky, tatérovi se do kůže hůře nanáší barva a celý proces se po odeznění umrtvení dále komplikuje ve formě větší bolesti u klienta.