Piercing

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/12/piercing_praha_cryptocrew.cz_pitros_bodypiercer-376x540.jpg

Petr - piercer

Svůj první piercing jsem si aplikoval v 16ti letech do jazyka a od té doby jsem milovník jak piercingů tak tetování. Asi mi dáte za pravdu, že člověk by měl dávat rady a říkat ostatním věci, které si sám prožije.

Aktivně se zajímám o akupunkturní body, anatomii lidského těla a stále se snažím zlepšovat ve svém oboru. Jak se říká…  „Naše tělo – náš chrám.“ Bohužel, stále větší část populace si neuvědomuje, jak si může například domácí aplikací ublížit.

Kvůli tomu jsme tu my, pierceři. Specializujeme se na konkrétní zaměření a to jsou vaše vysněné piercingy. Ručíme za to, aplikovat piercing správně, bezpečně a ve sterilním prostředí. I přesto se setkáváme s případy, kdy se zákazník raději svěří do péče doktorů a sestřiček, po kterých máme nejvíce oprav piercingů. A proč tomu tak je?

Předpokládám, že když budete potřebovat vytrhnout zub, půjdete k zubaři, né k chirurgovi. V našem oboru to funguje stejně.

 

 

 REZERVOVAT TERMÍN

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600

 

Vaše recenze hodnotí naše kvality a služby. Děkujeme Vám!

Vynikající
Na základě 265 hodnocení
Jana Henková
Jana Henková
16/05/2024
Jsem velice ráda že jsem si pro svůj piercing vybrala právě toto studio. Nejenže je studio krásně čisté a moc příjemné, ale piercer Péťa je odborníkem na svém místě. Vše krásně vysvětlí, vždy než něco začne dělat člověka upozorní, a hlavně to nebolí 🙂 Překvapilo mě že po propíchnutí následuje po 6 týdnech kontrola zda je vše tak má. Určitě kdybych se rozhodla pro další piercing toto studio by byla jasná volba. Ještě jednou moc děkuji!
Tereza Kováčiková
Tereza Kováčiková
15/05/2024
Příjemné prostředí , vše čisté , naprostá spokojenost
Anaška Salačová
Anaška Salačová
12/05/2024
Skvělý přístup, nejlepší servis..všichni moc hodní a přátelský. Tetování vždycky v topu, nikdy žádný problém.
Nina Pachnik
Nina Pachnik
11/05/2024
Velka parada:-) velmi ochotny priatelsky pristup.
barunka Jiraskova
barunka Jiraskova
09/05/2024
super zkusenost, piercer Peta je strasne mily a vsechno vysvetli dopodrobna, az budu chtit neco dalsiho tak uz vim ke komu zajit🫡 (mam snake bites a nostril)
Zuzana Barcuchová
Zuzana Barcuchová
08/05/2024
Skvělá zkušenost! První piercing a už přemýšlím o dalším, jestli se vše zahojí dobře 😄 Petr mě zasobil informacemi a vše probíhalo skvěle v příjemném prostředí. I když s jehlami nemám problém, tak přece jen se člověk trochu obává, ale Petr mě rozptyloval povídáním a pak už je to rychlovka. Teď už jen vydržet na uchu nespat a dodržovat pokyny, aby se vše zahojilo jak má.
Martin Bébr
Martin Bébr
08/05/2024
Jakub Kausitz
Jakub Kausitz
08/05/2024
Super skusenost!! Velmi profesionalny a prijemny pristup piercera Petra. Utulne a ciste prostredie kde sa kazdy musi citit dobre. Urcite nie moja posledna navsteva… odporucam! 💯👍🏻😎
Týna Balvínová
Týna Balvínová
08/05/2024
Ahooj, Ráda bych se podělila o svůj velice příjemný zážitek. Rozhodla jsem se nechat si píchnout piercing do jazyka a s tím samozřejmě přišla spousta obav, aleee... Když jsem otevřela dveře, tak krásné a čisté prostředí, kde čekal Petr, ze kterého zářila pozitivní energie, který mě následně seznámil se vším od A až po Z už před aplikací piercingu a samotná aplikace piercingu už pak byla úplně bez problémů a veškerých obav.😊 Přístup Petra byl hodně vysoko nad má očekávání a doporučuji všema deseti, protože já odcházela s úsměvem na tváři a obrovskou spokojeností.😊 Takže moc děkuji a určitě toto místo navštívím znovu.😊
Natálie Pangrácová
Natálie Pangrácová
08/05/2024
Šla jsem do Cryptocrew pro Industrial a vyšla jsem s Conchem a Double Helixem. Skvělý přístup a super atmosféra ve studiu. Prostě bomba. Nemůžu nic jiného než poděkovat. Díky

 

Co je zahrnuto v ceně za aplikaci piercingu?

pravidelné kontroly

zkrácení šperku ZDARMA

piercing pohotovost o víkendu

titanový piercing nejkvalitnější třídy ASTM F-136 již v ceně!

 

💰 U nás můžete zaplatit kreditní kartou, v hotovosti nebo kryptoměnou Bitcoin 💰

 

Ceník piercingu

Aplikace piercingu (vč. titanového piercingu) 1000 Kč
After-care 200 Kč
Anodizace šperku (změna barvy) 100 Kč
Dárkový poukaz libovolná částka

Piercing Praha 4

 OBJEDNAT SE NA PIERCING 

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600

 

Dárkový poukaz: dodatečné informace

 

  • Nejmenší žádaná částka poukazu na piercing je: 1000kč
  • Voucher platí jeden rok od data vystavení
  • Voucher není možné vyměnit zpět za peníze
  • Vouchery lze zaslat digitálně na email po zaplacení celé částky
  • Vouchery lze vyzvednou osobně ve studiu na adrese Otakarova 222/11, Praha 4 – Nusle
  • Vouchery lze zaslat doporučeně poštou po zaplacení celé částky na náš firemní účet

Při zakoupení voucheru v minimální hodnotě 1000kč bude částka následně využitá jako rezervační záloha. Tato záloha je nevratná v případě, že se zákazník na piercing neomluví nejpozději 24 hodin před termínem.

 

❓ Časté dotazy (FAQ) ❓

Jaké konkrétní piercingy aplikujete?

Všechny klasické, mezi které patří:

na obličeji (labret, septum, nostril, medusa, snake bites, vertical labret, Madona, Monroe, obočí, bridge, jazyk, Asley), na uších (lalůčky, upper lobe, snug, tragus, anti-tragus, surface tragus, conch, forward helix, daith, industrial, helix, rook), na těle (bradavky, surface, pupík)

Mohu přijít na piercing bez objednání?

Ano, můžete přijít bez objednání. Doporučujeme ovšem zavolat do studia dříve, než nás budete chtít navštívit. Může se ve většině případu stát, že před Vámi budou objednaní zákazníci a vy tak budete muset čekat. Rezervace po telefonu netrvá déle jak 30 sekund. V opačném případě se můžete objednat přes náš rezervační formulář na který odpovídáme téměř okamžitě.

Mohu k vám, když mi nebylo 18 let?

Ano, můžete! Nutností je vyplnit naše čestné prohlášení dle zákona České republiky. Prohlášení zašleme na Váš email po vyplnění poptávky v našem rezervačním formuláři nebo po zavolání k nám do studia. Vyplněný formulář vezmete s sebou v den termínu. V opačném případě musíte přijít se zákonným zástupcem a zákonný zástupce je ve smyslu určený pouze rodič nebo opatrovník. Strejda ani sestra NENÍ zákonný zástupce. Aplikujeme ušní náušnice dětem od 5ti let. Složitější aplikace (ušní chrupavka, pupík, atd.) od 12 let.

Nastřelujete náušnice?

Nastřelení náušnic neprovádíme! Ani miminkům, ani dospělým. Aplikac provádíme pouze profesionálně – jehlou. Doporučujeme se o nastřelování náušnic nejprve informovat. Tato aplikace je pro vaši tkáň spíše problémem než přínosem.

Aplikujete mikrodermál?

Aplikaci mikrodermálu neprovádíme. Místo zmiňovaného mikrodermálu aplikujeme tzv. surface. Tento typ šperku je mohutnější, v šíři 1.6 mm a je pro tělo hůře vylučitelný. Z toho důvodu ho aplikujeme například za krk nebo před tragus (na spánek).

Aplikujete intim?

Do intimních partií pro muže či ženy neaplikujeme. Pro tento požadavek prosím kontaktujte jiné studio, ideálně s dobrou pověstí. Jedná se o zákrok, který vám v daném směru může přinést jak radost tak spoustu problémů.

Jaké náušnice používáte?

Aplikujeme nejkvalitnější titan ASTM třídy F136. Titan je hypoalergenní kov, vhodný především pro zákazníky s alergickou reakcí na jiné typy kovů (ocel, zlato). V našem studiu nabízíme možnost zakoupit piercingy pouze z implantačního titanu a to v různých velikostech, tvarů i barev. Žádné jiné materiály (např. bioplast, ocel apodob.) u nás nezakoupíte.

Aktuálně odebíráme šperky od více než dvou velkých značek, mezi které patří Wildcat, Junipurr a další. V nabídce máme přibližně 20 typů náušnic vyrobené na zakázku. Do budoucna plánujeme všechny naše šperky vyrábět a mít jedinečnou nabídku pro zákazníky.

Prosíme o pozornost: Neaplikujeme náušnice zakoupené z internetu či jinde mimo studio. V takovém případě naše studio nemůže ručit za kvalitu a sterilitu šperku.

 REZERVOVAT NA TERMÍN ONLINE

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600