Piercing

https://cryptocrew.cz/wp-content/uploads/2023/12/piercing_praha_cryptocrew.cz_pitros_bodypiercer-376x540.jpg

Petr - piercer

Svůj první piercing jsem si aplikoval v 16ti letech do jazyka a od té doby jsem milovník jak piercingů tak tetování. Asi mi dáte za pravdu, že člověk by měl dávat rady a říkat ostatním věci, které si sám prožije.

Aktivně se zajímám o akupunkturní body, anatomii lidského těla a stále se snažím zlepšovat ve svém oboru. Jak se říká…  „Naše tělo – náš chrám.“ Bohužel, stále větší část populace si neuvědomuje, jak si může například domácí aplikací ublížit.

Kvůli tomu jsme tu my, pierceři. Specializujeme se na konkrétní zaměření a to jsou vaše vysněné piercingy. Ručíme za to, aplikovat piercing správně, bezpečně a ve sterilním prostředí. I přesto se setkáváme s případy, kdy se zákazník raději svěří do péče doktorů a sestřiček, po kterých máme nejvíce oprav piercingů. A proč tomu tak je?

Předpokládám, že když budete potřebovat vytrhnout zub, půjdete k zubaři, né k chirurgovi. V našem oboru to funguje stejně.

 

 

 REZERVOVAT TERMÍN

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600

 

Vaše recenze hodnotí naše kvality a služby. Děkujeme Vám!

Vynikající
Na základě 216 hodnocení
Gabriela Škorničková
Gabriela Škorničková
06/04/2024
Skvělé prostředí, profesionální přístup s kamarádkou jsme byly obě moc spokojené
Adela Maresova
Adela Maresova
06/04/2024
Velmi oceňuji pečlivý a milý přístup i příjemné prostředí! Piercer Petr mi vše podrobně popsal - celý postup, následnou péči i případná rizika. Taktéž poradil s nejlepším místem vpichu, který byl poté téměř bezbolestný. A v případě komplikace při hojení můžete kdykoliv požádat o pomoc. Jsem velice spokojena!
stella korbelova
stella korbelova
06/04/2024
Moc skvělé, doporučuji. Příprava, postup, následky. Vše mi bylo vysvětlené včetně varování. Určitě jedine tam
Kristýna Kenclová
Kristýna Kenclová
06/04/2024
Šla jsem na piercing a jsem 100% spokojená, Petr je skvělý, všechno nejdříve vysvětlí a pak provede celým procesem vpichu, dal mi spoustu rad jak se o piercing starat a zodpověděl každou mou otázku. Ve studiu jsem se cítila velmi příjemně a hlavně díky Petrovi ze mě opadla počáteční nervozita. Studio CryptoCrew rozhodně doporučuji, pro mě v budoucnu jasná volba 🙂. Ještě jednou za vše moc děkuji ❤️
Patrik F
Patrik F
06/04/2024
Za mě paráda, lepší jak u zubaře!
Freya
Freya
06/04/2024
Skvělé prostředí a skvělá práce piercera! Vše důkladně vysvětlí a navodí skvělou atmosféru, což je při piercingu dosti důležité! Jsem maximální spokojená a když už piercing,tak jedině tu! :)
Grace Ekeke
Grace Ekeke
06/04/2024
Nejlepší místo, kde si nechat píchnout první piercing. Začne to jedním a pokračuje to dalšími 😂… Ráj na zemi, příjemní pracovníci. Prostě boží. Vždy se nemůžu dočkat další prohlídky.
Saskia Chylíková
Saskia Chylíková
06/04/2024
Jsem naprosto spokojená, příjemné prostředí a profesionální přístup. Je znát, že pan Petr je člověk na svém místě, ví co dělá a jak to má dělat. Toto byl můj první piercing a nemohla jsem si přát lepší zkušenost. Toto studio ráda znovu někdy navštívím.
Yami Aremo
Yami Aremo
03/04/2024
Profíci a sympaťáci. Práce velmi kvalitní a profesionální. Kdo zvažuje kérku či piercing, doporučuji se stavit, ochotně poradí a vysvětlí.
Oxana Vondraskova
Oxana Vondraskova
01/04/2024
Nejvyšší spokojenost,vysoká úroveň, profesionální přístup, ideální čistota, doporučuji všem Petra,mistr svého řemesla.

 

Co je zahrnuto v ceně za aplikaci piercingu?

pravidelné kontroly

zkrácení šperku ZDARMA

piercing pohotovost i o víkendu

titanový piercing nejkvalitnější třídy ASTM F-136 již v ceně!

 

💰 U nás můžete zaplatit kreditní kartou, v hotovosti nebo kryptoměnou Bitcoin 💰

 

Ceník piercingu

Aplikace piercingu (vč. titanového piercingu) 1000 Kč
After-care (péče o piercing) 200 Kč
Anodizace šperku (změna barvy) 100 Kč
Dárkový poukaz na piercing libovolná částka

Piercing Praha 4

 OBJEDNAT SE NA PIERCING 

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600

 

Dárkový poukaz na piercing: dodatečné informace

 

  • Nejmenší žádaná částka poukazu na piercing je: 1000kč
  • Voucher platí jeden rok od data vystavení
  • Voucher není možné vyměnit zpět za peníze
  • Vouchery lze zaslat digitálně na email po zaplacení celé částky
  • Vouchery lze vyzvednou osobně ve studiu na adrese Otakarova 222/11, Praha 4 – Nusle
  • Vouchery lze zaslat doporučeně poštou po zaplacení celé částky na náš firemní účet

Při zakoupení voucheru na piercing v minimální hodnotě 1000kč bude částka následně využitá jako rezervační záloha. Tato záloha je nevratná v případě, že se zákazník na piercing neomluví nejpozději 24 hodin před termínem.

 

❓ Časté dotazy (FAQ) ❓

Jaké konkrétní piercingy aplikujete?

Aplikujeme všechny klasické piercingy, mezi které patří:

piercingy na obličeji (labret, septum, nostril, medusa, snake bites, vertical labret, Madona, Monroe, obočí, bridge, jazyk, Asley), piercingy na uších (lalůčky, upper lobe, snug, tragus, anti-tragus, surface tragus, conch, forward helix, daith, industrial, helix, rook), piercingy na těle (bradavky, surface-piercing, pupík)

Mohu přijít na piercing bez objednání?

Ano, můžete přijít na piercing bez objednání. Doporučujeme ovšem zavolat do studia dříve, než nás budete chtít navštívit. Může se ve většině případu stát, že před Vámi budou objednaní zákazníci a vy tak budete muset čekat. Rezervace po telefonu netrvá déle jak 30 sekund. V opačném případě se můžete objednat přes náš rezervační formulář na který odpovídáme téměř okamžitě.

Aplikujete mi piercing, když mi nebylo 18 let?

Ano, aplikujeme! Nutností je vyplnit naše čestné prohlášení dle zákona České republiky. Prohlášení zašleme na Váš email po vyplnění poptávky v našem rezervačním formuláři nebo po zavolání k nám do studia. Vyplněný formulář vezmete s sebou v den termínu aplikace piercingu. V opačném případě musíte přijít se zákonným zástupcem a zákonný zástupce je ve smyslu určený pouze rodič nebo opatrovník. Strejda ani sestra NENÍ zákonný zástupce. Piercing uší aplikujeme i dětem od 5ti let. Složitější piercingy (ušní chrupavka, pupík, atd.) aplikujeme pouze od 12 let.

Nastřelujete náušnice?

Nastřelení náušnic neprovádíme! Ani miminkům, ani dospělým. Aplikaci piercingu provádíme pouze profesionálně – piercerskou jehlou. Doporučujeme se o nastřelování náušnic prvně informovat. Tato aplikace je pro vaši tkáň spíše problémem než přínosem.

Aplikujete mikrodermální piercing?

Aplikaci mikrodermálních piercingů neprovádíme. Tento piercing je považován za „semi – permanent piercing“ (dočasný piercing). Místo zmiňovaného piercingu aplikujeme tzv. surface. Tento typ šperku je mohutnější, většinou v šíři 1.6 mm a je pro tělo hůře vylučitelný. Z toho důvodu ho aplikujeme například za krk nebo před tragusový piercing (na spánek).

Aplikujete intimní piercing?

Piercing do intimních partií pro muže či ženy neaplikujeme. Pro tyto dané typy piercingu prosím kontaktujte jiné studio, ideálně s dobrou pověstí. Jedná se o piercing, který vám v daném směru může přinést né-jen radost, ale také spoustu problémů.

Jaké náušnice používáte?

Aplikujeme nejkvalitnější titan ASTM třídy F136. Titan je hypoalergenní kov, vhodný především pro zákazníky s alergickou reakcí na jiné typy kovů (ocel, zlato). V našem studiu nabízíme možnost zakoupit piercingy pouze z implantačního titanu a to v různých velikostech, tvarů i barev. Žádné jiné materiály (např. bioplast, ocel apodob.) u nás nezakoupíte.

Aktuálně odebíráme piercingy od více než dvou velkých značek, mezi které patří Wildcat, Junipurr a další. V nabídce máme přibližně 20 typů náušnic vyrobené na zakázku. Do budoucna plánujeme všechny naše náušnice vyrábět a mít jedinečnou nabídku pro zákazníky.

Prosíme o pozornost: Neaplikujeme náušnice zakoupené z internetu či jinde mimo studio. V takovém případě naše studio nemůže ručit za kvalitu a sterilitu šperku.

 

Piercing salón Praha 4

 CHCI SE REZERVOVAT NA TERMÍN

nebo zavolejte na  +420 771 122 600 +420 771 122 600