Tattoo

Minimální cena tetování je od 2000kč za hodinu. Cena složitějších a větších motivů je individuální.

V našem studiu tetujeme barvami od značky World Famous a Dynamic Viking. Nová řada barev byla vyvinuta v souladu s nejnovějšími předpisy Evropské unie, které platí od 4. ledna 2022 a přináší Vám tetovací inkoust prémiové kvality s vysokým obsahem pigmentu.

Barvy se označují za VEGAN-FRIENDLY – netestováno na zvířatech. Cartridge používáme od výrobce Kwadron, který si vytvořil skvělou pověst a je jedním z nejkvalitnějších výrobců jehel na trhu.

Rezervovat termín

Časté dotazy:

Můžete mě tetovat, když mi ještě nebylo 18 let?Občanský zákoník české republiky vyžaduje, aby nezletilí měli písemné potvrzení od zákonného zástupce (rodiče), že s tetováním souhlasí. Jestli Vám nebylo 18 let, rezervujte si termín přes náš rezervační formulář, uveďte do informace, že Vám nebylo 18 let a my Vám zašleme na Váš email náš formulář, který potřebujeme vyplnit, nebo se můžete na termín dostavit s rodičem.

Kdy jsou volné termíny?Po zaplacení zálohy 2000kč začíná náš tatér pracovat na návrhu. Z pravidla čekací doba nebývá delší než 3-10 dní, protože v našem studiu CryptoCrew máme dohromady 4 profesionální tatéry, kteří si efektivně rozdělují práci mezi sebou a čekací doba na termín se razantně krátí.

Nemám představu, chtěl/a bych návrh na míru, je to možné?Ano, je to možné! Naši tatéři dokáži vytvořit Váš celý návrh digitálně. Komunikace mezi Vámi a tatérem může probíhat přes Vámi zvolenou aplikaci (Whatsapp, Instagram, apodob.) Pokud není osobní schůzka nutná, dostavíte se až na sjednaný termín.

Martin

Specialista tetovacích stylů Abstract / Neo-traditional / Black & White

Od základní školy jsem se vezl na vlně graffitů, tvořil své obrazy, koberce a sítotisky. V roce 2018 mě cesta zavedla k tetovacímu strojku a od té doby stále rozvíjím a dovytvářím svůj styl z linetattoo, dotwork, newschool a neo-traditional. Rád svůj volný čas využívám k vytvoření volných návrhů, které můžete nalézt jak ve studiu, tak na mém druhém profilu na instagramu. Rád vytvořím s klientem jeho tetování na přání od návrhu po aplikaci.

Zina

Specialista tetovacích stylů Abstract / Trash – polka se zaměřením  na Asia tématiku

Vždy jsem se zajímala o kreativní činnosti a postupem času mě začalo fascinovat, jak se lze pomocí tetování vyjádřit. Moje záliba je asijská kultura a asijské mýty patří mezi mé nejoblíbenější motivy, které ráda zachycuju jako temné krvavé momentky v obsáhlejším celku a ztvárňuju je do tetování. Věnuji se také tušové malbě a tahy skutečného štětce namočené v inkoustu mě inspirují k tvorbě abstraktních linek spojené s Asií mého portfolia.

Kateřina

Specialista tetovacích stylů Dotwork / Fineline se zaměřením na přírodní motivy a pohádky

Už od mala jsem v ruce potřebovala držet pastelku, fixu nebo štětec a vydrželo mi to do dneška. Na tom, že se mi do ruky dostal i tetovací strojek má největší zásluhu můj táta. Jednak mi vštípil lásku k obrázkům (a to nejen těch pod kůži), ale taky mi dodal odvahu a věnoval mi k vánocům první strojek. Zajímám se o dotwork, nejraději tetuji obrázky ze svého portfolia a návrhy jemnějšího ražení, mezi které patří například i květiny či pohádkové motivy.

Barbora

Specialista tetovacích stylů Black & White / Black Work se zaměřením na temnou tématiku

Moje cesta začínala na hodinách výtvarky, pokračovala přes body-art, až mě nakonec kamarád dovedl k tetovaní. Od první rovně vytetované čárky jsem věděla, že tetování bude moje vášeň až jsem se vypracovala k práci v tetovacím salonu. Nejraději tetuju temné černé návrhy, ale nebráním se zvířecím motivům, ani abstraktu. Tetovaní beru jako formu sebevyjádření a líbí se mi myšlenka, že zákazníci budou mít kus mě a mojí tvorby pod kůží už napořád.