Tetování

Katarína

Specialista tetovacích stylů Realistika / Watercolor / Cover – up (překrývky tetování)

Moje láska a cesta k tetování začala ve třetím ročníku základní školy, když jsem na ulici potkala kompletně potetovanou babičku. V roce 2019 jsem poprvé držela v ruce tetovací strojek a byl to ten nejlepší pocit, takový ten … „Vrchol Everestu“. Po začátcích, kdy jsem se učila tetovat doma se mi nakonec splnil sen a začala jsem se tetování věnovat profesionálně. Mezi moje další oblíbené styly patří jemné tetování a severská mytologie.

Rezervovat termín

Kateřina

Specialista tetovacích stylů Dotwork / Fineline se zaměřením na přírodní motivy a pohádky

Už od mala jsem v ruce potřebovala držet pastelku, fixu nebo štětec a vydrželo mi to do dneška. Na tom, že se mi do ruky dostal i tetovací strojek má největší zásluhu můj táta. Jednak mi vštípil lásku k obrázkům (a to nejen těch pod kůži), ale taky mi dodal odvahu a věnoval mi k vánocům první strojek. Zajímám se o dotwork, nejraději tetuji obrázky ze svého portfolia a návrhy jemnějšího ražení, mezi které patří například i květiny či pohádkové motivy.

Rezervovat termín

Barbora

Specialista tetovacích stylů Black & White / Black Work se zaměřením na temnou tématiku

Moje cesta začínala na hodinách výtvarky, pokračovala přes body-art, až mě nakonec kamarád dovedl k tetovaní. Od první rovně vytetované čárky jsem věděla, že tetování bude moje vášeň až jsem se vypracovala k práci v tetovacím salonu. Nejraději tetuju temné černé návrhy, ale nebráním se zvířecím motivům, ani abstraktu. Tetovaní beru jako formu sebevyjádření a líbí se mi myšlenka, že zákazníci budou mít kus mě a mojí tvorby pod kůží už napořád.

Rezervovat termín

Zina

Specialista tetovacích stylů Abstract / Trash – polka se zaměřením na Asia tématiku

Vždy jsem se zajímala o kreativní činnosti a postupem času mě začalo fascinovat, jak se lze pomocí tetování vyjádřit. Moje záliba je asijská kultura a asijské mýty patří mezi mé nejoblíbenější motivy, které ráda zachycuji jako temné krvavé momentky v obsáhlejším celku a ztvárňuji je do tetování. Věnuji se také tušové malbě a tahy skutečného štětce namočené v inkoustu mě inspirují k tvorbě abstraktních linek spojené s Asií mého portfolia.

Rezervovat termín

Časté dotazy:

Můžete mě tetovat, když mi ještě nebylo 18 let?

Občanský zákoník české republiky vyžaduje, aby nezletilí měli písemné potvrzení od zákonného zástupce (rodiče), že s tetováním souhlasí. Jestli Vám nebylo 18 let, rezervujte si termín přes náš rezervační formulář, uveďte do informace, že Vám nebylo 18 let a my Vám zašleme na Váš email náš formulář, který potřebujeme vyplnit, nebo se můžete na termín dostavit s rodičem.

Kdy jsou volné termíny?

Po zaplacení zálohy 2000kč začíná náš tatér pracovat na návrhu. Z pravidla čekací doba nebývá delší než 3-10 dní, protože v našem studiu CryptoCrew máme dohromady 4 profesionální tatéry, kteří si efektivně rozdělují práci mezi sebou a čekací doba na termín se razantně krátí.

Nemám představu, chtěl/a bych návrh na míru, je to možné?

Ano, je to možné! Naši tatéři dokáži vytvořit Váš celý návrh digitálně. Komunikace mezi Vámi a tatérem může probíhat přes Vámi zvolenou aplikaci (Whatsapp, Instagram, apodob.) Pokud není osobní schůzka nutná, dostavíte se až na sjednaný termín.

Jak určujeme cenu tetování?

Cena složitějších a větších motivů je individuální. Jaké faktory ovlivňují cenu?

  • časová příprava návrhu (složitost návrhu)
  • barevnost
  • velikost
  • veškeré spotřební materiály a servis studia

Proč má každý tatér či studio jiné ceny?

Je důležité si uvědomit, že tatér si musel projit řadou kurzů a kvalifikací, které se pohybují v řádu vyšších desítek tisíc korun. Cena se dále odvíjí od zkušenosti a stylu tatéra. Minimální cena u nás je stanovená na 2000kč/hodina. Ručíme za profesionalitu, kvalitu a sterilní prostředí. Zákazník je pro nás na prvním místě a Vaše zdraví a spokojenost je pro nás prioritou. Nebojte se zeptat na cenu tetování, které si představujete.